Loading...
7/24 Acil Destek

Oto Kurtarıcı - İzmir Çekici olarak ekiplerimiz 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinizdeyiz.

Kaliteli Hizmet

Oto Çekici, motorsiklet taşıma, tekne taşıma konularında uzman ekibimiz ile sizlerleyiz.

Uygun Fiyat

İzmir'de Oto Çekici - Acil Yol Yardım hizmetlerinde uygun fiyatlarımızla sizlerleyiz.

3 Yıllık

Tecrübe

Hakkımızda

Semih Oto Kurtarma

2020 yılından beri oto kurtarıcı, oto çekici ve yol yardım hizmetleri veren firmamız her geçen gün kendini geliştirerek ve büyüyerek müşterilerine güler yüzlü, hızlı ve sorunsuz hizmet vermektedir. Birinci öncelliğimiz daima güvenli taşıma hizmeti vermektedir. Bu kapsamda olay mahaline olabildiğince en hızlı sürede intikal ediyoruz. İzmir otoban dahil tüm ilçelere ortalama varış süremiz sadece 15 dakikadır.

Aracınızın bulunduğu yere intikal ettikten sonra aracınızı en güvenli şekilde çekici araçlarımıza yüklüyor ve istediğiniz yere ulaştırmanızı sağlıyoruz. Ek olarak anlaşmalı servislerimizden yararlanmak isterseniz aracınızın problemine göre sizleri yönlendirebiliyor ve bu konuda da yardımcı olabiliyoruz.

Aracınız ile yaşadığınız problemden kurtulmanız için gereken her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz.

Saygılarımızla..

Devamını Oku
İzmir ilimizde sağladığımız oto kurtarma hizmetilerinde bölge veya ilçe farketmeksizin aynı kalitede ve fiyat farkı olmadan sizlere destek veriyoruz.Tüm ilçelerde birden fazla oto kurtarma filomuzla hizmetinizdeyiz.7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin zor anlarında yanında olmak için aktif hizmet vermekteyiz.Bir sorun anında tek yapmanız gereken 0(544) 279 50 56 nolu numaradan bize ulaşmak.

3

Yılların Deneyimi

856

Memnun Müşteriler